Rozmiar: 52015 bajtów

Recenzja płyty: Mr. Bungle - California

Kalifornia... słońce, plaża, piękne kobiety, ocean. Leżąc na piasku czujemy na twarzy orzeźwiającą bryzę. Takie powitanie zgotowała nam przepiękna płyta zespołu Mr. Bungle - "California".

Rozmiar: 16956 bajtów "California" to płyta niezwykła, o bogatej kompozycji i ogromnej różnorodności brzmień. Jak w wielu innych swoich projektach i na tym albumie Patton bawi się dźwiękami, melodią i nagłymi zmianami tempa. Płyta zawiera chyba wszystkie możliwe style muzyczne, takie jak rock, swing, blues, noise. Tak naprawdę, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wielbiciele Faith No More wpadną w uniesienie słuchając takich utworów jak "Retrovertigo", "Pink Cigarette" i "Vanity Fair", gdzie Patton śpiewa niezwykle czystym i przyjaznym głosem. Jeżeli mamy ochotę się rozerwać, polecam "The Air-Conditioned Nightmare", "Ars Moriendi" lub "None of Them Knew They Were Robots" - utwory nacechowane ogromną dozą entuzjazmu, zapału i energii.

Niezwykłe wymieszanie stylów, połączone ze wspaniałym głosem Mike'a Patton'a, świadczą przede wszystkim o ogromnym talencie muzyków zespołu Mr. Bungle i ich niesamowitej kreatywności. "California" jest przeznaczona jednak dla ludzi, dla których muzyka wiąże się z odczuciami i emocjami, dla tych, którzy poszukują w niej czegoś nowego i nieodkrytego. Taką właśnie płytą jest "California".

"California" należy do tego rodzaju płyt, które nigdy się nie nudzą, są jakby specjalnie stworzone na takie sytuacje, gdy wszystkie inne krążki znamy na pamięć, a mamy ogromną ochotę posłuchać dobrej muzyki. Słuchając "Californii" za każdym razem doświadczamy czegoś nowego i inspirującego, co sprawia, że płyta zawsze będzie gościć w naszym odtwarzaczu CD.

Written by GaCiE

<< PowrótCopyright © 2004-2005 by GaCiE
www.mikepatton.neostrada.pl All Rights Reserved