Rozmiar: 52015 bajtów

Fantômas - Suspended Animation
  1. 04/01/05 Friday
  2. 04/02/05 Saturday
  3. 04/03/05 Sunday
  4. 04/04/05 Monday
  5. 04/05/05 Tuesday
  6. 04/06/05 Wednesday
  7. 04/07/05 Thursday
  8. 04/08/05 Friday
  9. 04/09/05 Saturday
  10. 04/10/05 Sunday
  11. 04/11/05 Monday
  12. 04/12/05 Tuesday
  13. 04/13/05 Wednesday
  14. 04/14/05 Thursday
  15. 04/15/05 Friday
  16. 04/16/05 Saturday
  17. 04/17/05 Sunday
  18. 04/18/05 Monday
  19. 04/19/05 Tuesday
  20. 04/20/05 Wednesday
  21. 04/21/05 Thursday
  22. 04/22/05 Friday
  23. 04/23/05 Saturday
  24. 04/24/05 Sunday
  25. 04/25/05 Monday
  26. 04/26/05 Tuesday
  27. 04/27/05 Wednesday
  28. 04/28/05 Thursday
  29. 04/29/05 Friday
  30. 04/30/05 Saturday
Buzz Osborne - gitara elektryczna
Trevor Dunn - gitara basowa
Mike Patton - wokal, efekty, odgłosy, klawisze
Dave Lombardo - perkusja

  • Recenzja płyty na nuta.pl

  • Covers:

    [Rozmiar: 61291 bajtów]

    << Powrót



    Copyright © 2004-2005 by GaCiE
    www.mikepatton.neostrada.pl All Rights Reserved